10 listopada 2023

Mikołajki z noclegiem

 

SOBOTA / NIEDZIELA [ 02-03.12]
GODZINA [ start o 17:00, koniec 9:00 następnego dnia]
 
Ho... Ho... Ho... 
 
Czy chcesz swojemu dziecku wypełnić czas oczekiwania na Mikołaja fundując mu dzień pełen atrakcji, zabaw i niespodzianek we wspaniałej atmosferze podczas radosnych i rozwijających zajęć?
Jeśli tak, to idealnym miejscem na to będzie najpiękniejsza szkoła tańca Po Drugiej Stronie Lustra w samym centrum Wrocławia.
 
W programie:17:00 zajęcia aerial hoop, pole dance, aerial silk
19:00 gry i zabawy, animacje taneczne, ćwiczenia koordynacyjne w klimacie mikołajek, pisanie listów do Mikołaja
20:30 posiłek pizza
21:00 gry i zabawy, karaoke, wspólne zdjęcia
22:00 oglądanie bajek na dużym ekranie z rzutnika
23:00 mikołajkowe disco8:00 śniadanie, gry i zabawy ruchowo- edukacyjne
9:00 odbiór dzieci
 
Cena: 250zł/osoby
Liczba miejsc jest ograniczona:
Zgłoszenia na mail: kontakt@p2sl.pl / formularz
Bardzo prosimy, aby wyposażyć dziecko w:
-śpiwór/kocyk do spania
-strój na zajęcia
-buty na zmianę (mogą być też baletki taneczne/ gimnastyczne)
 
Oczywiście stroje mikołajkowe- mile widziane!
 
W naszej szkole stawiamy nacisk na aktywny rozwój dzieci, stąd organizujemy imprezy z nocowaniem dla dzieci w naszym tanecznym studio pod okiem specjalistów.
Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane atrakcje i wyjątkowy mikołajkowy wieczór, podczas którego nie tylko będzie się świetnie bawić, ale i nauczy się elementów gimnastyki powietrznej, ruchów tanecznych, da upust swoim emocjom- to zapisz się swojego malucha już dzisiaj.
Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów tańca i sportu oraz pedagogów z dodatkowym przygotowaniem pedagogicznym psychologicznym oraz fizjoterapeutycznym. Zaufaj specjalistom z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz przygotowaniem z zakresu pedagogiki, psychologii dziecięcej oraz rozwojowej.
W świetnej atmosferze podczas dobrej zabawy będziemy pracować nad rozwijaniem i kształtowaniem motoryki dużej, koordynacji ruchowej rozwijaniem słuchu muzycznego i wiele innych!
 
Animatorem wydarzenia będzie Alicja Łagosz.
Wieloletnia certyfikowana instruktorka tańca, certyfikowana instruktorka sportu. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi oraz wykształcenie wyższe o kierunku pedagogika ze specjalizacją edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Dodatkowe przygotowanie psychologiczne (studia wyższe o tym kierunku) również sprawiają, że zajęcia dla dzieci to nie tylko praca nad rozwijaniem lub odnajdywaniem talentu Twojego dziecka, ale także przemyślany program wspomaga rozwój motoryczny dziecka przy okazji wnosząc walory edukacyjne, wychowawcze.
Przygotowanie i doświadczenie teatralne nie tylko sprawi, że Twoje dziecko będzie się czuło doceniane i zrozumiane, ale także samo będzie miało okazję nie tylko poprzez ruch, uczyć się czym są emocje i jak je wyrażać.
 
 
Są dostępne 3 formy zapisu na wydarzenie:
1.   w szkole na recepcji
lub
2.   formularz rejestracyjny  link do formularza
lub 
3.  mailowo kontakt@p2sl.pl
Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl