Zdjęcie uczestników imprezy integracyjnej w Szkole Tańca Po Drugiej Stronie Lustra we Wrocławiu
15 marca 2024

Celebracja Dnia Kobiet w Szkole Tańca - Wrocław

Bezpłatny Wstęp dla Kursantek

Kontynuując naszą tradycję, zapewniliśmy wszystkim naszym kursantkom bezpłatny wstęp. Cel? Umożliwienie każdej kobiecie celebrowania tego dnia, niezależnie od jej sytuacji finansowej. Dzięki temu, mogłyśmy cieszyć się obecnością licznej grupy fantastycznych kobiet, gotowych do wspólnej zabawy.

Pokazy Taneczne - Belly Dance i High Heels

Podczas wydarzenia miały miejsce pokazy taneczne, w których udział wzięły zarówno nasze kursantki, jak i moja nowo formująca się grupa taneczna "Damy Kier". Prezentacje koncentrowały się głównie na belly dance oraz tańcu na wysokich obcasach, dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń estetycznych i emocjonalnych.

Współpraca z Restauracją "Toscanizzazione"

Niespodzianką wieczoru była pyszna pizza, przygotowana w prawdziwie włoskim stylu przez naszych sąsiadów z restauracji "Toscanizzazione". Dzięki przedpremierowej degustacji ich wypieków, uczestniczki mogły delektować się cienkim ciastem, wysokiej jakości składnikami i chrupiącymi brzegami. To był prawdziwy kulinarny triumf!

Śmiech, Zabawa i Niekończąca się Energia

Impreza przepełniona była śmiechem, radosną zabawą i niekończącą się energią.

Na deser, postanowiłam dziewczynom puścić na rzutniku pewną niespodziankę, a co to było, to może niech lepiej zostanie między nami, taka kobieca tajemnica 😈.

I choć oficjalna część zakończyła się tuż przed północą, niektóre z dziewczyn postanowiły kontynuować zabawę, udając się na miasto. Ja natomiast, z myślą o porannych warsztatach, musiałam pożegnać się z uczestniczkami i odpocząć przed kolejnym dniem pełnym wyzwań.

Podsumowanie:

To był wyjątkowy wieczór, który jeszcze raz potwierdził siłę i piękno naszej kobiecej społeczności. Dziękuję każdej uczestniczce za obecność i wspólnie spędzony czas. Nie mogę się już doczekać kolejnych wydarzeń w naszej szkole tańca!

Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl