Wynajem sali na imprezę Wrocław

Wynajem sali na imprezę Wrocław

Marzysz o doskonałym miejscu do tańca, które oczaruje Twoich gości swoim urokiem i elegancją? Sala taneczna we wrocławskiej szkole tańca Po Drugiej Stronie Lustra to idealne miejsce, w którym Twoje wydarzenie nabierze wyjątkowego charakteru!

 

Wynajem sali na imprezę

Oferujemy wynajem naszej bajkowej sali na imprezy tematyczne oraz urodzinowe. Co możemy Ci zaoferować?

  • Piękna przestrzeń na Twoje wydarzenie – nasza sala taneczna urzeka eleganckim wystrojem i przestronnością. Wyjątkowy klimat tego miejsca sprawi, że Twoja impreza będzie miała niepowtarzalną atmosferę.

  • Lokalizacja w centrum – szkoła tańca Po Drugiej Stronie Lustra znajduje się w samym sercu Wrocławia. Nie musisz się martwić o trudności z dojazdem dla Twoich gości, a po imprezie możecie cieszyć się urokami miasta!

  • Profesjonalne wyposażenie – nasza sala jest wyposażona w sprzęt dźwiękowy i oświetleniowy, dzięki czemu możesz zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie.

  • Elastyczna i kompleksowa organizacja – niezależnie od tego, czy planujesz prywatne przyjęcie, imprezę tematyczną czy pokazy taneczne, naszą salę dostosujemy do wszystkich Twoich potrzeb. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i pomoc na każdym etapie organizacji.

 

Do dyspozycji masz całe studio o powierzchni ponad 100 m2, składające się z pięknej sali głównej o wielkości 70 m2 oraz korytarza, szatni, recepcji, zaplecza kuchennego oraz łazienki z prysznicem. Zobacz zdjęcia!

 

Wynajem sali na urodziny

Sala taneczna w szkole Po Drugiej Stronie Lustra to idealne miejsce do organizacji urodzin – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. 

Możemy przygotować dla Ciebie lub Twojej pociechy wyjątkowe urodzinowe warsztaty taneczne, które z pewnością będziecie długo wspominać. Nie tylko zaproponujemy program dopasowany do Waszych zainteresowań oraz potrzeb, ale także pomożemy w organizacji cateringu i tortu urodzinowego oraz udekorujemy salę zgodnie z tematyką urodzin. 

Przeczytaj więcej: tu zakładka organizacja urodzin

Nie czekaj i zarezerwuj prawdziwie magiczną salę na bajkowe urodziny – skontaktuj się z nami!

Bajkowa sala taneczna we Wrocławiu

Nasza sala na imprezy urodzinowe oraz warsztaty to piękne studio o wysokości aż 4 metrów. Do dyspozycji naszych gości jest również urokliwy taras. 

Sala ma wysokie okna oraz lustra na ścianach – pełna jest światła, dzięki czemu staje się idealnym miejscem na klimatyczną sesję zdjęciową. Oferujemy również możliwość wypożyczenia dodatkowych świateł, tła pod tematyczne zdjęcia lub reflektorów na życzenie klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

Wynajem sali na imprezę – cena

W ramach wynajmu naszej sali możesz także zdecydować się na wypożyczenie dodatkowych akcesoriów, takich jak rura pole dance, koło aerial hoop oraz szarfy. Cennik znajduje się w OFERCIE PDF.

Wynajem sali na warsztaty

Szukasz sali na zorganizowanie swoich warsztatów? Możemy zaoferować ci naszą przestrzeń! Cennik znajdziesz w ofercie .PDF.

Oferta PDF + cennik

OFERTA

ORGANIZACJI EVENTU W SZKOLE TAŃCA

Poniżej znajduje się oferta wraz z cennikiem, dla:

  • Organizacji warsztatów
  • Organizacji: urodzin/imienin/rocznicy/imprezy firmowej
  • Nagrywanie teledysków / nagrywanie własnych kontentów / tworzenie reklam
  • Wynajem długoterminowy dla instruktorów

tel: 579 812 802

Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl