Prywatne lekcje we Wrocławiu w szkole tańca Po Drugiej Stronie Lustra

 

Szkoła tańca Po Drugiej Stronie Lustra to miejsce, w którym nie tylko będziesz pracować nad swoim ciałem, ale także odkryjesz swoją kreatywność! Każde lekcje indywidualne prowadzimy z pasją i zaangażowaniem, a do dyspozycji naszych podopiecznych jest klimatyczna sala taneczna. 

Zajęcia indywidualne prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy zadbają o to, aby każda lekcja była dla Ciebie przyjemnością!

Dowiedz się więcej: Instruktorzy 

Zapraszamy na zajęcia Po Drugiej Stronie Lustra!

Widzimy się w samym centrum Wrocławia przy pl. Jana Pawła II 33a.

Wejście do szkoły znajduje się od strony rzeki.

 

Indywidualne lekcje – dlaczego warto?

Indywidualne lekcje to doskonała inwestycja w siebie – niezależnie od tego, czy jesteś na początkującym, czy zaawansowanym poziomie. Zarówno stretching, treningi mobilności, joga, jak i taniec oferują nie tylko poprawę kondycji fizycznej, ale także możliwość wyrażania siebie oraz odnalezienia radości w muzyce i ruchu. Zapisz się już dziś i zacznij swoją przygodę!

Dlaczego warto rozpocząć naukę w szkole tańca Po Drugiej Stronie Lustra?

 • Spersonalizowane podejście. Nauczanie dostosowane do Twojego poziomu umiejętności, tempa nauki i preferencji.
   

 • Elastyczność. Możliwość ustalenia terminów zajęć dopasowanych do Twojego harmonogramu.
   

 • Różnorodność. Oferta obejmuje naukę zarówno wielu stylów tańca – od tańca klasycznego po nowoczesny high heels lub jazz – jak i rozciąganie oraz treningi mobility pod okiem doświadczonych trenerów. W ofercie znajdziesz również pole dance oraz aerial hoop!
   

 • Poprawa kondycji fizycznej. Zajęcia indywidualne to doskonały trening całego ciała, który wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację ruchową i zwiększa wytrzymałość.
   

 • Redukcja stresu. Ruch i muzyka doskonale redukują poziom stresu i poprawiają samopoczucie.

 

Nauka tańca – indywidualne lekcje Wrocław

 

Możesz także skorzystać z indywidualnych zajęć tanecznych – taniec jest wyjątkową formą aktywności fizycznej, oferującą unikalne połączenie ruchu, muzyki i ekspresji ciała. Szukasz sposobu na relaks po długim dniu pracy, chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną lub po prostu marzysz o opanowaniu sztuki tańca? Indywidualne lekcje tańca mogą być idealnym rozwiązaniem!

W trakcie zajęć będziemy pracować nie tylko nad nauką poszczególnych kroków oraz choreografii, ale także nad Twoją ekspresją artystyczną oraz budowaniem pewności siebie jako tancerza. 

Nie czekaj i zapisz się już dziś na prywatne lekcje tańca we Wrocławiu!

 

Zapisz się na zajęcia

Lekcje indywidualne Wrocław

Osiągnij pełną swobodę ruchu! Zapraszamy Cię na indywidualne lekcje we wrocławskiej szkole tańca Po Drugiej Stronie Lustra, które pozwolą Ci poprawić kondycję oraz mobilność. Dzięki spersonalizowanym ćwiczeniom dostosowanym do Twoich potrzeb, nabędziesz umiejętności, o których zawsze marzyłeś/aś!

 

Indywidualne zajęcia – popraw swoją mobilność i zakres ruchów!

Chcesz, aby zajęcia były w pełni dopasowane do Ciebie oraz Twoich potrzeb i predyspozycji? Możesz zapisać się na prywatne lekcje w Po Drugiej Stronie Lustra! Na zajęciach będziemy pracować między innymi nad Twoją mobilnością oraz zakresem ruchów. Jeśli więc marzysz o szpagacie lub chcesz wprowadzić do swojej rutyny treningowej elementy jogi, to te zajęcia będą dla Ciebie!

Indywidualne Zajęcia Taneczne

Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl