Start Przygody – Rozpoczęcie Imprezy

Impreza rozpoczęła się 10 lutego o godzinie 17:00, wprowadzając dzieci w świat magii i radości tuż po przekroczeniu progu naszej szkoły. Od pierwszych chwil było widać, że ta noc będzie czymś więcej niż zwykłym nocowaniem.

Taniec i Akrobacje – Pierwsze Kroki w Magicznym Świecie

Podstawą programu była nauka tańca oraz akrobacji, w tym fascynująca nauka akrobacji na aerial hoop. Dzieci miały okazję poczuć prawdziwą magię latania, co wzbudziło w nich nieukrywaną radość i entuzjazm.

Kreatywne Warsztaty – Tworzenie Własnych Masek

Jednym z najbardziej kreatywnych punktów programu było tworzenie własnych masek. Dzieci z zapałem dekorowały swoje maski, używając cekinów i innych ozdób, co pozwoliło im na chwilę stać się kimś zupełnie innym.

Czas na Relaks i Smakołyki – Pizza Neapolitańska

Pomiędzy intensywnymi zajęciami znalazł się czas na chwilę relaksu i posilenie się pizzą neapolitańską. Współpraca z zaprzyjaźnioną restauracją pozwoliła dzieciom skosztować zdrowej i lekkostrawnej wersji tej popularnej potrawy.

Zdjęcie uczestników imprezy integracyjnej w Szkole Tańca Po Drugiej Stronie Lustra we Wrocławiu
10 lutego 2024

Magiczna Noc pełna Tańca i Przygód dla Najmłodszych

W sercu Wrocławia, w naszej szkole tańca, odbyła się wyjątkowa impreza dla dzieci. Skierowana do najmłodszych w wieku 5-8 lat, to była niezwykła noc z tańcem, akrobacjami i kreatywnymi warsztatami.

Wyjątkowy Animator Zajęć – Alicja Łagosz

Kluczową postacią, która sprawiła, że impreza karnawałowa była nie tylko zabawą, ale też wartościowym czasem spędzonym na naukę i rozwój, jest Alicja Łagosz. Alicja, będąca pedagogiem z pasją, jest certyfikowaną instruktorką tańca, posiadającą bogate doświadczenie taneczne, scenicznym oraz metodycznym. Rodzice mogą mieć pełne przekonanie, że powierzając swoje dziecko pod opiekę Alicji, oddają je w ręce profesjonalistki, która nie tylko dba o rozwój fizyczny poprzez taniec i akrobatykę, ale również wspiera rozwój emocjonalny i społeczny najmłodszych. Alicja Łagosz to bez wątpienia serce i dusza imprezy, co sprawia, że każdy moment spędzony pod jej skrzydłami jest nie tylko edukacyjny, ale przede wszystkim niezapomniany.

Niespodziewany Zwrot Akcji – Problemy z Watą Cukrową

Planowana atrakcja, jaką była nauka robienia własnoręcznej waty cukrowej, niestety musiała zostać odwołana z powodu awarii maszyny. Jednakże, dzięki zróżnicowanemu programowi, ten drobny zgrzyt nie wpłynął na ogólny nastrój zabawy.

Zakończenie Nocy – Seans Filmowy i Słodkie Sny

Impreza zakończyła się seansem filmowym, po którym zmęczone, ale szczęśliwe dzieciaki szybko zasnęły na przygotowanych materacach, kończąc noc pełną przygód.

 

Często Zadawane Pytania:

 • Czy impreza dla dzieci z nocowaniem będzie organizowana ponownie?
  • Tak. Staramy się je organizować cyklicznie mnie więcej co 1,5 miesiąca.

 • Jakie środki bezpieczeństwa zostały podjęte podczas imprezy z nocowaniem?
  • Poza odpowiedzialną kadrą pedagogiczną animatorów, którzy mają już wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, posiadamy odpowiednia ilość materaców, aby żadne dziecko nie zrobiło sobie krzywdy, zwłaszcza podczas zajęć aerialowych, dodatkow każda z osób pracująca z dziećmi u nas jest wyszkolona z pierwszej pomocy.

 • Czy dzieci potrzebowały specjalnego przygotowania do uczestnictwa w warsztatach tanecznych i akrobatycznych?
  • Nie, nie są wymagane żadne specjalne umiejętności aby uczestniczyć w zajęciach.

 • Jakie było menu podczas imprezy i dlaczego wybrano pizzę neapolitańską?
  • Z Bardzo prostego powodu, bo kto nie lubi pizzy :D? Pizza neapolitańska cechuje się tym, że jest daniem lekko strawnym, złożonym z wysokiej jakości produktów, dzięki czemu może służyć jako posiłek dobrze zbilansowanej diety.

Podsumowanie – Niezapomniana Przygoda "Po Drugiej Stronie Lustra"

Nocna impreza karnawałowa była nie tylko okazją do nauki i zabawy, ale również chwilą, w której dzieci mogły poczuć magię i swobodę wyrażania siebie. Ten wyjątkowy czas spędzony razem z rówieśnikami na pewno na długo zostanie w ich pamięci jako przygoda pełna radości, tańca i kreatywności.

Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl