W małych szkołach tańca jakość zajęć jest na pierwszym miejscu. Dowiedz się, dlaczego takie placówki często decydują się na rezygnację z masowych rozwiązań jak Multisport, aby zapewnić bardziej indywidualne podejście do każdego kursanta.
06 czerwca 2024

Nocowanka dla dzieci w naszej szkole tańca z okazji Dnia Dziecka

W Dzień Dziecka nasza szkoła tańca we Wrocławiu zorganizowała wyjątkową nocowankę dla naszych najmłodszych uczniów.

Rozpoczęliśmy od zajęć z rozciągania, aby przygotować małych tancerzy do dalszych aktywności. Następnie dzieci wzięły udział w zajęciach tanecznych, gdzie mogły nauczyć się nowych kroków i choreografii. Kolejną atrakcją były zajęcia z aerial hoop, aby dzieciaki mogły "polatać" na kołach.

Pogoda nam dopisała, więc część czasu spędziliśmy także na placu zabaw obok naszej szkoły, aby dzieci mogły się wyszaleć.

Największą radość sprawiło jednak nauka kręcenia waty cukrowej. To była prawdziwa frajda, a efekty ich pracy smakowały wyśmienicie i tak samo wyśmienicie sobie poradziły! Po takiej porcji słodyczy przyszedł czas na coś bardziej pożywnego – tradycyjnie już serwowaliśmy pizzę w stylu neapolitańskim, która jest najzdrowszą wersją tego dania.

Wieczór zakończyliśmy wspólnym oglądaniem filmu. Tym razem wybór padł w trakcie głosowania na „Akademię Pana Kleksa”. Po dniu pełnym wrażeń dzieci zasnęły, a ja, choć zmęczona, zastanawiałam się, skąd w tak małych organizmach tyle energii.

Następnego dnia rano rodzice odebrali swoje pociechy, a my choć wymęczeni po całym poprzednim dniu pełnym wrażeń z uśmiechem wspominaliśmy ten czas.

Niestety, część dzieciaków nie mogła wziąć udziału w naszej nocowance z powodów zdrowotnych. Niestety, pogoda w ostatnich dniach nie dopisywała. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że będą mogły uczestniczyć w naszych przyszłych wydarzeniach.

Podsumowując Dzień Dziecka! Dziękujemy wszystkim za udział i już nie możemy się doczekać kolejnych takich wydarzeń.

A tutaj wspomnienia z tego wydarzenia:

 

Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl