Skontaktuj się z nami

Szkoła tańca Po Drugiej Stronie Lustra
 

Kurs pierwszego tańca Wrocław prowadzony jest przez doświadczoną tancerkę i właścicielkę szkoły – Alicję Łagosz, która dzięki swojemu wykształceniu psychologicznemu, zapewnia kursantom podejście indywidualne i pełne empatii. Szkoła Po Drugiej Stronie Lustra oferuje naukę tańca, która nie ogranicza się wyłącznie do techniki, ale również pozwala na odkrycie emocjonalnej strony tańca.

Staramy się zadbać o maksymalny komfort naszych podopiecznych, dlatego też nasza sala taneczna jest wyposażona w ogromne lustra oraz odpowiednie oświetlenie, które stanowi doskonałe wsparcie podczas nauki kroków. 

Do zobaczenia Po Drugiej Stronie Lustra!

Wrocław, pl. Jana Pawła II 33a.

Wejście do szkoły znajduje się od strony rzeki.

Pierwszy Taniec Wrocław

Pobierz ofertę w PDF Z CENĄ

Oferta

pakiet zawiera 10 zajęć po 60 minut

+GRATIS 45MIN

W skład pakietu wchodzi:

Ostatnim punktem pakietu jest Wasze zadowolenie.

GRATIS 45 minut. Tuż przed weselem ustalamy dodatkowy termin, w którym przećwiczymy wspólnie układ raz jeszcze, aby go utrwalić. Dam Wam też kilka porad jak dobrze wyjść na ślubnych zdjęciach

Na dziesiątych zajęciach przybijamy sobie piątkę za dobrze wykonaną pracę i postęp jaki został wykonany.

Podczas zajęć, zwracam uwagę na ogólną prezencję, abyście byli zadowoleni z tego, jak wyglądacie na pamiątkowych zdjęciach lub nagraniach.

Spotykamy się na pierwszych zajęciach, gdzie przedstawiam Wam swoją wizję i zaczynamy z pierwszą godziną kursu wg programu.

Rozmowa, wywiad odnośnie warunków technicznych wesela, wielkości sali i parę istotnych pytań z mojej strony. Opowiadacie mi o sobie i wspólnie ustalamy muzykę, do której ułożę Wasz pierwszy taniec. Ustalamy również harmonogram spotkań, tak aby każdemu pasował. Następnie tworzę Wam układem dostosowanym do Waszych preferencji i umiejętności.

Oferta nauki pierwszego tańca we wrocławskiej szkole prowadzonej przez Alicję Łagosz

FAQ

Nauka pierwszego tańca Wrocław

 

Pierwszy taniec jest jednym z wyjątkowych momentów każdego wesela, stanowiąc symboliczne rozpoczęcie wspólnej drogi życiowej pary młodej. Dlatego też choreografia pierwszego tańca powinna odzwierciedlać osobowość i relację pary młodej. Niektóre pary decydują się na tradycyjne walce, inne na bardziej dynamiczne układy taneczne. Kluczowe jest natomiast, aby taniec był wyrazem wspólnych uczuć oraz przyjemnością zarówno dla pary, jak i dla weselnych gości.  W szkole tańca Po Drugiej Stronie Lustra zapewniamy Wam indywidualne podejście, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każda para oraz jej historia jest inna. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty i zapisać się na kurs tańca?

 • Profesjonalni instruktorzy - Nasze wykwalifikowane instruktorki zapewnią Wam nie tylko naukę kroków tanecznych, ale także pracę nad pewnością siebie i komfortem na parkiecie.
   

 • Wybór utworu - Razem z Wami dobierzemy odpowiednią piosenkę, która będzie idealnie pasować do Waszej historii.
   

 • Przyjemna nauka - Nasze lekcje są dostosowane do Waszego tempa i poziomu zaawansowania, sprawiając, że nauka tańca będzie przyjemnością.
   

 • Unikalny występ - Możecie mieć pewność, że choreografia, którą wspólnie stworzymy zapadnie w pamięci nie tylko Wam, ale także Waszym gościom.
   

Nie mieliście wcześniej styczności z tańcem i stresujecie się przed występem na weselu? Nic nie szkodzi! Wystarczy nam 10 lekcji, aby nauczyć Was wszystkiego od podstaw, dzięki czemu w dniu ślubu będziecie czuć się na parkiecie doskonale. Jeśli natomiast jedno z Was ma już doświadczenie taneczne, ale druga połówka niekoniecznie, to zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wykorzystać pełen potencjał Waszej dwójki i stworzyć romantyczną lub zabawną choreografię dopasowaną do Was.

Skontaktujcie się z nami, aby omówić szczegóły i zarezerwować swoje lekcje pierwszego tańca weselnego już teraz. Niech ten moment będzie niezapomniany!

W jaki sposób odbywa się zapis na kurs?

Przez formularz rejestracyjny znajdujący się na naszej stronie www.p2sl.pl, na której napiszecie mi kilka informacji o sobie.

 

W jakim terminie przed weselem należy się zapisać na kurs pierwszego tańca?

Zależy jak intensywny chcecie mieć kurs, ale zasada jest taka, że im szybciej tym lepiej, abyśmy mogli we trójkę zgrać się w terminach i nie robić tego w pośpiechu.

 

W jakim terminie przed weselem należy zacząć kurs pierwszego tańca?

Optymalny i bezpieczny czas to 3-4 miesiące przed datą wesela, przy założeniu zajęć raz w tygodniu.

 

W jaki sposób przygotować się na zajęcia taneczne z pierwszego tańca?

Weźcie wygodny strój, dobrze, żeby nie krępował ruchów. Dla panny młodej mamy przygotowaną imitację sukni ślubnej z szerokim spodem, gdyby w takim stylu była suknia docelowa w trakcie wesela. Dobrze jak najwcześniej przynosić ze sobą obuwie, w którym będą Państwo tańczyć na weselu.

 

W jaki sposób należy dokonać płatności?

W przypadku pakietu, minimum 50% całości kwoty dokonujemy w momencie rezerwacji pierwszego terminu lekcji, kolejne 50% płatności po pierwszym miesiącu od momentu pierwszej lekcji.

Skontaktuj się z nami

Pierwszy taniec Wrocław

 

Nauka pierwszego tańca to nie tylko okazja do nauczenia się kroków, ale także wyjątkowy czas spędzony razem przed ślubem. Jest to moment, w którym para może połączyć się na nowym poziomie, pracując razem nad stworzeniem pięknej choreografii. Chcecie, aby w opracowaniu pierwszego tańca wsparli Was profesjonalni tancerze? Zapraszamy do wrocławskiej szkoły tańca Po Drugiej Stronie Lustra!

Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl