Zajęcia pole dance prowadzone przez doświadczoną trenerkę

 

Zajęcia pole dance dla dzieci prowadzi Alicja Łagosz. Alicja jest certyfikowaną instruktorką tańca oraz posiada wieloletnie doświadczenie taneczne, sceniczne oraz metodyczne.

Z wykształcenia jest psychologiem oraz ma solidne przygotowanie pedagogiczne, co sprawia, że podejście do najmłodszych podopiecznych jest mocno zindywidualizowane i wielowymiarowe.

Dowiedz się więcej: Instruktorzy

Zapraszamy na zajęcia do naszej bajkowej sali w szkole tańca Po Drugiej Stronie Lustra!

Widzimy się w samym centrum Wrocławia przy pl. Jana Pawła II 33a.

Wejście do szkoły znajduje się od strony rzeki.

Dlaczego pole dance to idealny sport dla dziecka

 

Ćwiczenia na rurze mają wiele korzyści dla najmłodszych. Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia Pole Dance we Wrocławiu? 

  • Zwiększenie mobilności. Pole dance dla dzieci to przede wszystkim doskonała forma ćwiczeń zwiększających mobilność i elastyczność ciała. Podstawowe elementy tego sportu zostały zaczerpnięte z akrobatyki, dzięki czemu zajęcia świetnie budują siłę, gibkość oraz koordynację ruchową u dzieci.
  • Poprawa postawy ciała. Dzięki zaangażowaniu wszystkich partii mięśniowych zajęcia pole dance kids, podobnie jak inne zajęcia taneczne i sportowe, poprawiają postawę ciała. 
  • Zabawa wśród rówieśników. Zajęcia pole dance dla dzieci w szkole Po Drugiej Stronie Lustra prowadzone są w grupach. Dzięki temu dzieci mogą spędzić czas na zabawie i aktywności wśród swoich rówieśników.
  • Wyrażanie kreatywności. Pole dance kids to także piękny sposób na wyrażanie dziecięcej kreatywności. Pozwalają na naukę wyrazu artystycznego oraz obycia scenicznego, co dla wielu najmłodszych jest prawdziwym źródłem radości.
Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl

Pole Dance dla dzieci Wrocław

Szukasz dodatkowych zajęć dla swojej pociechy, które będą łączyć w sobie aktywność fizyczną oraz elementy taneczne i artystyczne? Pole dance dla dzieci we Wrocławiu to zajęcia, które zachęcą Twoje dziecko do sportu oraz wyrażania swojej kreatywności! Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pole dance kids to dynamiczna i wyjątkowa forma ćwiczeń, która nie tylko rozwija siłę, gibkość i koordynację, ale także pozwala dzieciom na wyrażanie siebie poprzez ruch i taniec.