03 lipca 2024

Twój Pierwszy Taniec: Kurs dla Pary Młodej we Wrocławiu

Wprowadzenie

Dzisiejszy wpis będzie poświęcony parom weselnym. Kto by się spodziewał, czytając taki tytuł?! 😅

Mamy dopiero początek lipca, a już udało mi się wyszkolić w tym sezonie wielu przyszłych tancerzy. Rzecz, która cieszy mnie za każdym razem podczas prowadzenia takich zajęć, to w szczególności progres, jaki robią osoby, które do tej pory unikały tańca i przychodziły z pesymistycznym nastawieniem. Już po pierwszych zajęciach odkrywają, że taniec jako forma wyrażania siebie nie jest taki straszny, jak im się wydawało. Osoby, które do tej pory raczej stroniły od tańca i podczas jakiejkolwiek imprezy wolały stać z boku i przyglądać się, jak inni tańczą, mają wewnętrzny stres związany z wyrażeniem siebie. Obawiają się, że ktoś będzie patrzył, jak sobie radzą na parkiecie i oceniał. A przecież każdy ma w sobie emocje, które czasami chciałby wydobyć. To, że niektórym wychodzi lepiej, innym gorzej, ktoś gdzieś nie wejdzie w punkt z danym krokiem, jest mniej istotne. Taniec to przede wszystkim radość, to jest jego głównym celem i na tym powinno się skupiać wychodząc na parkiet, niezależnie czy jest to szkolna potańcówka, imieniny u cioci czy Twój pierwszy taniec. Masz się dobrze bawić Ty i Twój partner/partnerka.

 

Dlaczego warto wybrać kurs pierwszego tańca?

Dlatego, że taki taniec to coś wyjątkowego. Większość par ma swoją wspólną piosenkę, która kojarzy im się z przyjemną chwilą spędzoną razem. Niezależnie od tego, czy jest to Marek Grechuta, Gosia Andrzejewicz, Queen czy Mozart, do każdego z tych stylów można zatańczyć i przez tę krótką chwilę spędzić wspólnie czas, trzymając się za ręce. Kurs pierwszego tańca w naszej szkole to idealne rozwiązanie dla par, które chcą przygotować niezapomnianą niespodziankę dla swoich gości weselnych. Nasze indywidualnie ułożone układy taneczne dostosowane są do wybranej przez Was piosenki, dzięki czemu Wasz taniec będzie naprawdę wyjątkowy. Wiele zadowolonych par nie może się mylić! 😀

Dość już tej autoreklamy 😂, podam Wam teraz przepis na organizację wesela, gdybyście nie wiedzieli, od czego zacząć:

 

Organizacja wesela krok po kroku

Organizacja wesela to złożony proces, który wymaga uwagi i planowania. Oto kilka kluczowych kroków, które pomogą Wam zorganizować idealne wesele:

  • Rezerwacja sali weselnej: Wybór odpowiedniego miejsca to podstawa. Zdecydujcie, czy wolicie bardziej kameralne wnętrze, czy może dużą salę balową. Popularne ostatnio są wesela plenerowe, które mają swój niepowtarzalny klimat. Jednak trzeba mieć na uwadze, że w naszym kraju pogoda może być kapryśna.

  • Zamówienie DJ-a lub zespołu: Muzyka to dusza wesela. Wybierzcie DJ-a lub zespół, który spełni Wasze oczekiwania muzyczne i rozbawi gości. Z czystym sumieniem możemy polecić Piotrka, który potrafi rozkręcić każdą imprezę, niezależnie czy będzie to sala balowa, czy remiza strażacka.

  • Zatrudnienie florysty: Dekoracje kwiatowe nadają weselu wyjątkowy klimat. Ustalcie z florystą motyw przewodni i kolory, które będą dominować.

  • Nauka pierwszego tańca: To jeden z najważniejszych momentów wesela. Nasz kurs pierwszego tańca we Wrocławiu przygotuje Was do tego wyjątkowego występu.

  • Fotograf i kamerzysta: Uchwycenie najpiękniejszych chwil wesela to zadanie dla profesjonalistów. Upewnijcie się, że macie zarezerwowanego fotografa i/lub kamerzystę.

  • Wybór menu: Pyszne jedzenie to klucz do udanej zabawy. Wybierzcie menu, które zadowoli Was oraz Waszych gości.

 

Co oferujemy u nas?

W naszej szkole tańca we Wrocławiu specjalizujemy się w nauce pierwszego tańca dla par młodych. Każdy kurs jest indywidualnie dostosowany do Waszych umiejętności i oczekiwań. Oto, co możecie zyskać:

  • Indywidualny układ taneczny: Dopasowany do wybranej przez Was piosenki, aby Wasz pierwszy taniec był naprawdę wyjątkowy.
  • Elastyczny harmonogram zajęć: Dopasowany do Waszych potrzeb, abyście mogli wygodnie uczęszczać na lekcje.
  • Profesjonalne wsparcie: Zapewniamy Wam wsparcie i wskazówki, które pomogą Wam poczuć się pewnie na parkiecie.

 

Nie martwcie się, jeśli macie „dwie lewe nogi”

Wielu przyszłych małżonków obawia się pierwszego tańca, szczególnie jeśli uważają, że mają „dwie lewe nogi”. W mojej szkole tańca we Wrocławiu zawsze powtarzam, że w pierwszym tańcu nie chodzi o to, aby stresować się brakiem umiejętności tanecznych. Nie każdy jest urodzonym tancerzem, ale to nie jest problem. Najważniejsze jest, aby dobrze się bawić i cieszyć się tym momentem razem. Wachlarz możliwości kroków i przejść w tańcu jest tak duży, że można stworzyć coś efektownego, nawet jeśli brakuje Wam wiary we własne możliwości. Pomożemy Wam znaleźć układ, który będzie idealnie dopasowany do Waszych umiejętności i stylu.

 

Opinie naszych klientów

Jedna z naszych zadowolonych par, Olka i Patryk, napisała:

"Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim tę szkołę tańca. Razem z narzeczoną zaczynaliśmy ze strachem w oczach. Myśleliśmy, że nikt nie jest w stanie nas nauczyć tańczyć, jednak tak naprawdę nie było się czego obawiać. Naukę tańca w szkole P2SL oceniam 5/5, bo nie da się wyżej. Podejście i zaangażowanie instruktorki Ali na najwyższym poziomie. Od samego początku w nas wierzyła, motywowała oraz ułożyła wspaniałą choreografię do pierwszego tańca na nasz ślub. MOOOOCNOO POLECAM ☺☺"

 

Gotowi na pierwszy taniec?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym kursie pierwszego tańca we Wrocławiu, odwiedź naszą zakładkę tutaj. Czekamy na Was, aby wspólnie stworzyć niezapomniany pierwszy taniec, który olśni Waszych gości weselnych.

 

Krótkie podsumowanie trwającego sezonu weselnego:

 

Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl