Zajęcia Aerial Hoop Wrocław

Aerial hoop Wrocław

Jesteś zainteresowana/y zajęciami aerial hoop we Wrocławiu? Zapraszamy Cię do szkoły tańca Po Drugiej Stronie Lustra! Prowadzimy zajęcia aerial hoop na różnych poziomach zaawansowania – nauczysz się zarówno podstawowych figur, jak i efektownych choreografii w powietrzu!

Aerial hoop to zarówno taniec pozwalający na ekspresję artystyczną, jak i forma treningu siłowego. Dzięki zajęciom w szkole tańca Po Drugiej Stronie Lustra nie tylko zwiększysz swoją gibkość i siłę, ale także rozwiniesz się jako artystyczna dusza.

 

Aerial hoop na każdym poziomie zaawansowania 

 

Zajęcia aerial hoop we Wrocławiu obejmują naukę poszczególnych figur, przejść między nimi oraz ich kombinacje, a także taneczno-gimnastyczne elementy wykonywane na podłodze. Poziom trudności dostosowany jest zawsze do możliwości i umiejętności uczestnika. Odpowiednią grupę wybierz w grafiku, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami lub bezpośrednio z instruktorem – pomożemy Ci dobrać odpowiednie zajęcia. 

Na zajęciach podstawowych z aerial hoop uczymy się pierwszych figur na kole oraz pracujemy nad siłą i gibkością ciała. Natomiast na zajęciach średniozaawansowanych oraz zaawansowanych uczymy się choreografii, a także pracujemy na płynnością ruchów i przejść pomiędzy nimi.

Zajęcia dla dzieci i dorosłych

Zajęcia aerial hoop prowadzimy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Aerial hoop to nie tylko wspaniała forma aktywności fizycznej, ale także piękne połączenie sztuki i sportu, które może dostarczyć wiele satysfakcji i radości tancerzom w każdym wieku.

Aerial Hoop dla dzieci

Jeśli szukasz zajęć dla swojej pociechy, to zajęcia aerial hoop dla dzieci w szkole tańca Po Drugiej Stronie Lustra będą idealną propozycją. Taniec i ćwiczenia gimnastyczne na kole cyrkowym nie tylko wzmacniają ciało, ale także wymagają skupienia i koncentracji, co może pomóc w zwiększeniu świadomości ciała i umysłu.

Dowiedz się więcej o zajęciach tanecznych dla dzieci: https://p2sl.pl/zajecia-dla-dzieci

Aerial Hoop dla dorosłych

Aerial Hoop to także idealna propozycja dla dorosłych. Wykonywanie różnorodnych figur i pozycji na obręczy może przyczynić się do zwiększenia elastyczności ciała, a osiąganie postępów dodatkowo buduje pewność siebie. Dzięki regularnym treningom na kole zmieni się zarówno Twoje ciało, jak i umysł!

Szkoła aerial hoop we Wrocławiu

 

Szkoła tańca Po Drugiej Stronie Lustra znajduje się w samym centrum Wrocławia. Nasza sala wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt do nauki figur w powietrzu, a do Twojej dyspozycji są nie tylko koła, ale również miękkie materace stanowiące doskonałą asekurację podczas treningu.

Zajęcia aerial hoop prowadzimy w urokliwej sali tanecznej przy placu Jana Pawła II 33a.

Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl