Zapisz się na zajęcia

Zajęcia High Heels Wrocław

Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl

Zajęcia high heels Wrocław

 

Chcesz zwiększyć pewność siebie, a jednocześnie wzmocnić swoje ciało? Taniec high heels to idealna propozycja dla Ciebie – zapraszamy Cię do szkoły tańca Po Drugiej Stronie Lustra, gdzie odkryjesz swoją kobiecą stronę! Prowadzimy zajęcia na kilku poziomach zaawansowania, dzięki czemu nauczysz się nie tylko podstaw tańca na szpilkach, ale także zaczniesz tworzyć choreografie, pozwalając sobie na prawdziwą ekspresję artystyczną.

High heels we Wrocławiu to zajęcia umożliwiające holistyczny rozwój. Jest to unikalna i ekspresyjna forma, która łączy w sobie elementy tańca, akrobatyki, jazzu i innych stylów tanecznych. Taniec high heels to prawdziwa definicja zmysłowości idącej w parze z siłą.

 

Jak wyglądają zajęcia high heels w naszej szkole?

 

Każde zajęcia rozpoczynamy od tanecznej rozgrzewki, aby przygotować ciało do dalszej pracy. Następnie skupiamy się na technicznej stronie tańca. Uczymy się utrzymywać poprawną postawę podczas poruszania się na szpilkach, pracujemy nad linią ciała i wprowadzamy nowe kroki oraz sekwencje.

Zajęcia nie kończą się jednak po wyjściu z naszej bajkowej sali! Każda z grup ma swój własny kanał, na którym przesyłamy sobie krótkie tutoriale pozwalające na treningi w domowym zaciszu.

Nie możesz pojawić się na zajęciach? Nic nie szkodzi – każde zajęcia możesz odrobić w dowolnej grupie, w której jest jeszcze miejsce lub na stretchingu!

Taniec na szpilkach – high heels na każdym poziomie

 

Zajęcia high heels w szkole Po Drugiej Stronie Lustra prowadzone są na kilku poziomach. Bez względu na umiejętności i doświadczenie z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Taniec high heels na poziomie podstawowym. W trakcie tych zajęć uczymy się swobodnego poruszania się na szpilkach oraz poznajemy konkretne kroki taneczne. Uczymy się także krótkich sekwencji choreograficznych.

Chcesz dołączyć do istniejącej już grupy high heels na poziomie podstawowym? Nie ma problemu – wszystkiego Cię nauczymy!

Taniec high heels na poziomie średniozaawansowanym/zaawansowanym. Na tych zajęciach uczymy się bardziej skomplikowanych układów choreograficznych. Tworzymy jedną choreografię na miesiąc, następnie doskonalimy ją i nagrywamy – dzięki temu będziesz miała piękną pamiątkę z zajęć oraz uwiecznisz swoje postępy!

Nie wiesz, jaki poziom będzie dla Ciebie najlepszy? W razie wątpliwości skontaktuj się z nami – pomożemy Ci dobrać odpowiednie zajęcia.

Dlaczego warto trenować taniec high heels?

 

Taniec high heels niesie za sobą wiele korzyści – zarówno dla ciała, jak i dla umysłu. Dlaczego warto zapisać się na zajęcia?

Poprawa siły i elastyczności ciała. Taniec na szpilkach doskonale wzmacnia mięśnie nóg, brzucha i pleców, a dodatkowo wymaga utrzymania odpowiedniej postawy ciała, co korzystnie wpływa na całą sylwetkę.

Wzrost pewności siebie. Taniec high heels pozwala wyrażać siebie i swoją indywidualność oraz rozwijać kreatywność, dzięki czemu poczujesz się pewniej w swoim ciele. Zajęcia high heels to dla wielu naszych podopiecznych unikalna forma uwalniania emocji i odkrywania swojej kobiecości.

Nowe znajomości. Taniec high heels to zajęcia grupowe. Staramy się tworzyć dla naszych kursantek przyjemną i bezpieczną atmosferę, co sprzyja budowaniu relacji między tancerkami.

High heels pierwsze zajęcia

 

Na pierwszych zajęciach będziesz potrzebować przede wszystkim wygodnego stroju do tańca oraz odpowiedniego obuwia. 

Buty do tańca high heels powinny przede wszystkim dobrze trzymać kostkę – nie muszą to być szpilki typowo taneczne, ważne jest jednak, aby miały cienki obcas. Możesz także zabrać ze sobą tradycyjne buty taneczne, na przykład jazzówki, buty do tańca latino lub klasyczne buty taneczne z półprofesjonalną podeszwą.

Więcej o stroju i butach do tańca high heels przeczytasz w naszym artykule: (tu artykuł jak już się pojawi)

Jeśli nigdy wcześniej nie miałaś styczności z high heels lub żadną inną formą tańca – nie przejmuj się! Wszystkiego nauczymy się od podstaw, dzięki czemu będziesz mogła rozwijać się pod naszym okiem.

Szkoła tańca high heels

Szkoła tańca Po Drugiej Stronie Lustra to miejsce, w którym rozwiniesz swoją kreatywność oraz odkryjesz pełen potencjał. Zajęcia prowadzimy z pasją i zaangażowaniem, a do dyspozycji naszych kursantek jest klimatyczna sala taneczna. 

Zajęcia high heels prowadzi Alicja Łagosz – certyfikowana instruktorka tańca posiadająca wieloletnie doświadczenie taneczne, sceniczne oraz metodyczne. Alicja z wykształcenia jest psychologiem, co sprawia, że jej podejście do kursantek jest zawsze mocno zindywidualizowane i wielowymiarowe. Możesz mieć pewność, że podczas zajęć high heels z Alicją w pełni odkryjesz moc swojej kobiecości!

Dowiedz się więcej: Instruktorzy 

Zapraszamy na zajęcia Po Drugiej Stronie Lustra!

Widzimy się w samym centrum Wrocławia przy pl. Jana Pawła II 33a.

Wejście do szkoły znajduje się od strony rzeki.