Zajęcia Pole Dance Wrocław

SPRAWDŹ GRAFIK I KUP KARNET

SPRAWDŹ GRAFIK I KUP KARNET

Pole dance – lekcje indywidualne

 

Chcesz, aby Twój plan treningowy był dopasowany w 100 procentach do Ciebie? A może przygotowujesz się do zawodów i potrzebujesz instruktora, który wesprze Cię w treningach i pomoże udoskonalić Twoją technikę oraz efektywność treningów. Zapraszamy Cię na zajęcia indywidualne w szkole Po Drugiej Stronie Lustra!

Indywidualne lekcje pole dance sprawią, że Twój zakres ruchu oraz mobilność się zwiększą, a spersonalizowane ćwiczenia dostosowane do Twoich potrzeb są gwarancją jeszcze większej satysfakcji z każdego treningu.

 

Nowoczesna szkoła pole dance – Wrocław

 

W szkole Po Drugiej Stronie Lustra staramy się zadbać o maksymalny komfort naszych kursantek oraz kursantów. Dlatego też sala pole dance wyposażona jest w nowe i wyjątkowo wysokie chromowane rury – są gwarancją przyczepności oraz bezpieczeństwa. Do Twojej dyspozycji są także miękkie materace, które będą Cię asekurować nawet podczas wykonywania najtrudniejszych figur.

Do zobaczenia Po Drugiej Stronie Lustra!

 

Pole Dance Wrocław

Pole dance Wrocław dla początkujących

 

Nigdy nie miałaś/eś styczności z rurą? Nic nie szkodzi – wszystkiego Cię nauczymy!

Pierwszym krokiem w Twojej pole dance’owej karierze będzie nauka podstawowych figur na rurze statycznej, a następnie obrotowej. Poznasz między innymi figury takie jak krzesełko, pole sit, strażak, martini czy hak, a także nauczysz się wspinać na rurę. Te figury będą pięknym wstępem do dalszej nauki oraz umożliwią Ci tworzenie pierwszych kombinacji.

Z biegiem czasu będziesz w stanie wykonywać coraz trudniejsze figury na coraz większej wysokości. Jeśli opanujesz wszystkie figury z poziomu podstawowego, będziesz mogła/mógł uzyskać certyfikat i kontynuować kurs na poziomie średniozaawansowanym oraz zaawansowanym.

Czego nauczysz się na zajęciach pole dance we Wrocławiu?

 

  • Poznasz wiele figur

  • Zwiększysz elastyczność swojego ciała

  • Zyskasz większą pewność siebie i poczucie kobiecości

  • Zredukujesz stres

Szukasz zajęć pole dance we Wrocławiu? Zapraszamy Cię do szkoły tańca Po Drugiej Stronie Lustra! Prowadzimy zajęcia pole dance na kilku poziomach zaawansowania. Z nami nauczysz się wielu efektownych figur w powietrzu oraz zwiększysz nie tylko swoją siłę i gibkość, ale także pewność siebie. 

Pole dance to zarówno sztuka, jak i forma treningu siłowego. Wykonywanie figur na rurze oraz tworzenie choreografii doskonale zwiększa Twoje zdolności fizyczne, a jednocześnie daje Ci przestrzeń do rozwoju artystycznego – dzięki pole dance zmieni się Twoje ciało oraz umysł. 

Prowadzimy także zajęcia pole dance dla dzieci.

 

Jak wyglądają kursy pole dance w naszej szkole?

 

Kurs pole dance w szkole tańca Po Drugiej Stronie Lustra nastawiony jest na indywidualne przeżycia – chcemy, żebyś czuł/a się u nas dobrze, pewnie i bezpiecznie. Dlatego też zajęcia prowadzimy jedynie w formule jedna osoba na jedną rurę.

W programie zajęć pole dance we Wrocławiu znajdziesz zarówno elementy sportowe, jak i taneczne. 

  • Pole sport, czyli poprawne technicznie wykonywanie figur siłowych na rurze. Dzięki temu zbudujesz siłę i gibkość, która pozwoli Ci na większą zabawę tym wyjątkowym sportem.

    PS. Czy wiedziałaś/eś, że podczas treningu pole dance trenujesz te same partie mięśni co podczas wspinaczki górskiej?
     
  • Pole art, czyli zajęcia łączące w sobie elementy techniczne z choreografią. Na tych zajęciach tworzymy kombinacje do muzyki z wykorzystaniem poznanych uprzednio elementów i figur technicznych. Pojawią się tutaj także elementy floorwork’u, czyli figury wykonywane na podłodze.

Pole dance Wrocław dla zaawansowanych

 

Na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym nauczysz się trudniejszych oraz bardziej efektownych figur. Poznasz także tak zwane figury odwrócone – między innymi V, shoulder mount, handspring czy butterfly.

Będziesz w stanie robić płynne przejścia między figurami oraz tworzyć bardziej skomplikowane choreografie. Na wyższych poziomach będziemy także pracować nad lekkością ruchów, linią ciała oraz wyrazem artystycznym podczas tańca.

Nie możesz pojawić się na zajęciach? Nic nie szkodzi – każde zajęcia możesz odrobić w dowolnej grupie, w której jest jeszcze miejsce lub na stretchingu!

Alicja Łagosz - Pole Dance

ZAPISZ SIĘ NA INDYWIDUALNE ZAJĘCIA

Logo studio tańca Po Drugiej Stronie Lustra

50-136 Wrocław

pl. Jana Pawła II 33 a

tel: 732-134-560

lub 579-812-802

e-mail: kontakt@p2sl.pl